Detské matrace

Matrace vhodné pre deti od 2,5 roka majú spĺňať niekoľko parametrov. Prvý je, že  matrace pre deti by nemali mať zónovú štruktúru, pre zdravý vývoj chrbtice. Matrace do postieľky by mali byť skôr tuhšie, príliš mäkké detské matrace môžu zvyšovať riziko skoliózy. Vhodné je, keď obsahujú antialergické prvky, napríklad poťah AEGIS.

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Matrac je novinkou roku 2013. Sú tu použité 3 rôzne peny, ktoré zabezpečujú dokonalé kopírovanie tela, čím je umožnený maximálny komfort. Matrac je vhodný na lamelový, ale aj na pevný rošt. Tento matr..
* Rozmery:
Cena: 204.50€
Ekologický matrac, ktorý je v prevedení T3 vhodný pre malé deti. V prevedení T4 patrí medzi už tvrdšie matrace. Matrac má vďaka poťahu bamboo antibakteriálne účinky a výrazne zvyšuje komfort spania sv..
* Rozmery:
* Tvrdosť:
Bežná cena: 209.24€
Akciová cena: 177.86€
Zľava 14 %
Novinka roku 2012. Matrac, ktorý je vhodný aj pre malé deti. Jeho antibakteriálna úprava je podporená antibakteriálnym poťahom, ktorý zabraňuje tvorbe mikroorganizmov a plesní. Matrac je tvrdší a je v..
* Rozmery:
* Tvrdosť:
Cena: 156.20€
Obľúbený matrac u zákazníkov a zároveň Náš typ. Komfortný matrac vyrobený z PUR-peny a mäkčenej peny NIGHTFLY. V jeho strede je prírodné kokosové vlákno. Matrac sa dodáva v odzipso..
* Rozmery:
* Tvrdosť:
Cena: 136.10€
Náš typ. Matrac je novinkou roka 2013 a patrí medzi tvrdšie matrace. Jedna strana je tvrdá a druhá strana je stredne tvrdá. Jeho tuhosť podporuje aj kokosová doska v strede, ktorá zabezpečuje aj ..
* Rozmery:
* Tvrdosť:
Cena: 214.90€
Komfortný matrac vyhladávaný u zákanikov je vyrobený z PUR-peny a peny NIGHTFLY. Matrac sa dodáva aj ako vákuovo balený v odzipsovateľnom poťahu AEGIS. Ide o matrac ktorý je vhodný pre deti...
* Rozmery:
* Tvrdosť:
Cena: 137.60€
Náš typ. Ekologický matrac, ktorý má zvýšenú nosnosť do 170 kg. Jadro matracu je tvorené z biogreen a viscogreen peny. Matrac je vhodný pre širokú populáciu a tým, že nemá zóny, je vhodný aj ..
* Rozmery:
* Tvrdosť:
Cena: 307.20€
© 2015 Matrace.sk develop by MGROUP | Mapa stránok