Matrac SPIMSI NATURAL

Kód: 392/TVR 392/TVR2 392/TVR3 392/TVR4 392/TVR5 392/TVR6 392/TVR7 392/TVR8 392/TVR9 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: SPIMSI
318 € 318 € 318 € 318 € 349,80 € 423,26 € 636 € 636 € 636 € od 318 €
Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Zvoľte variant
Tvrdosti a rozmery
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Obľúbený ekologický komfortný ortopedický partnerský matrac, zložený z viacerých zaujimavých pien. Ekologická BIO pena s vysoko kvalitnej studenej peny s 7-zonovou profiláciou, ktorá patrí medzi moderné peny a je zdokonalená pridaním prírodných olejov zvyšujúcich jej jemnosť a vláčnosť. HR pena ktorá má perforované jadro zabezpečujú dokonalé prevzdušnenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obľúbený ekologický komfortný ortopedický partnerský matrac, zložený z viacerých zaujimavých pien. Ekologická BIO pena s vysoko kvalitnej studenej peny s 7-zonovou profiláciou, ktorá patrí medzi moderné peny a je zdokonalená pridaním prírodných olejov zvyšujúcich jej jemnosť a vláčnosť. HR pena ktorá má perforované jadro zabezpečujú dokonalé prevzdušnenie, optimálnu regeneráciu organizmu a zaisťuje uvoľnenie svalstva počas spánku. Matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR studených pien, vystužením jadra komfortnou BIO penou a prírodnou kokosovou vrstvou. Tento matrac je vhodný pre ľudí ktorí preferujú tvrdšie spanie a potvrpia si na prírodné materialy.  Môžete ho uložiť na  lamelový rošt. 

 

 Jadro MATRACA

 

 • vrchná doska: HR 7-zón profilácia  40 kg/m³ 4/2 cm (biela), 1cm kokosová vrstva  1300 gr/m³,
 • spodná doska:HR 7-zón profilácia 40 kg/m³ 4/2 cm (biela) 
 • stred matraca: jadro BIO pena 40 kg/m³ (svetlo-zelená) 13 cm
 • FYZIOSYSTEM 7 zón tuhosti

 

 

Poťah – ALGUA SPIRULINA COLOR zips modrý:

poťah s výťažkami z morských rias Spirulina. Obsahuje prírodné vitamíny, minerály a aminokyseliny. Počas spánku dochádza k uvoľňovaniu týchto látok a pôsobia blahodarne na ľudskú pokožku. Poťah má antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu. Certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart. Odzipsovateľný a prateľný do 60 °C.

Zloženie: 30% viskóza, 70% polyester, úprava SPIRULINA FINISH,  poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2

  

odporúčaný rošt – lamelový,

 

Výška:                       23 cm

Tvrdosť:                     5/3

Záťaž do:                   130 kg 

Záruka:                      3 roky

Fyziosystém:             7 zón 

  

Výška matraca:  23 cm, Tvrdosť: Tvrdý 5/ Stredný 3

záruka 3 roky, Nosnosť 130kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

 

 • prierez HR pien a perforované jadro zabezpečujú dokonalé prevzdušnenie, optimálnu regeneráciu organizmu a zaisťuje uvoľnenie svalstva počas spánku
 • BIO pena patrí medzi moderné peny a je zdokonalená pridaním prírodných olejov zvyšujúcich jej jemnosť a vláčnosť.
 • vynikajúca elasticita a tvarová stálosť matraca
 • matrac dvojitej tuhosti (odporúčaný pre páry s váhovým rozdielom)
 • odporúčaný rošt: lamelový
 • štandardné vyhotovenie v poťahu – ALGUA SPIRULINA COLOR zips modrý
 • HR 7-zón profilácia  40 kg/m³ 4/2 cm (biela), 1cm kokosová vrstva  1300 gr/m³, jadro BIO pena 40 kg/m³ (svetlo-zelená) 13 cm, HR 7-zón profilácia 40 kg/m³ 4/2 cm (biela) 

 

LEPENIE: Matrace lepíme technológiou HotMelt - Eko Lepenie známe ako tavné lepidlo. Používa sa aj v potravinárstve. Ekologické,  absolútne bez zápachu. Lepený spoj časom nestráca pevnosť. Certifikát ECOPASS o zdravotnej nezávadnosti.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.